четвер, 28 серпня 2014 р.

На горбку зеленому, на горбку —
Біла хата-мазанка у садку.
Коло неї — вишеньки наливні,
Понад нею — сонечко день при дні,

А за нею — стежечки з краю в край,-
Це моя домівочка,
Рідний край.

                              Лідія Компанієць


        22 серпня 2014 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  проходив обласний науково-практичний семінар   " Методика написання конспектів уроків для публікації в міжнародному посібнику з використанням активних методів формування підприємницьких вмінь та навичок на уроках образотворчого мистецтва" для учасників українсько-польського Проекту "Уроки з підприємницьким тлом".
    Семінар проводили обласний координатор Проекту Світлана Кушнікова і методист з питань викладання образотворчого мистецтва Олена Яшина. В якості консультанта була запрошена Ірина Бойко, методист з питань викладання предметів художньо-естетичного та технологічного циклів науково-методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради.
               Педагоги місяць працювали над створенням конспектів уроків з використанням активних форм роботи на уроці, які допоможуть  формувати ключову компетентність "ініціативність і підприємливість" у школярів. Презетнації, які були представлені учасниками Проекту, мали  методичну наповнюваність і професійне  обгрунтування. Колеги дуже відповідально віднеслися до поставленої задачі, а тому професіоналізм відчувався з перших слів промов. Хочеться відмітити виступи:
Роботи Людмили Нартової,
Перещепиньский
професійний ліцей
1.  Тетяни Дмитренко, вчителя образотворчого мистецтва Богданівської загальноосвітньої школи Павлоградського району.
2. Нінель Палійчук, керівника гуртка "Живопис і графіка" Центру позашкільної роботи та дитячої творчості ім.
 О. Кошового м.Дніпродзержинська.
3. Анни Молчанової, вчителя образотворчого мистецтва НВК № 109 м.Дніпропетровська.
4. Івана Гончарова, керівника гуртка "Кольрова палітра"  та Юлії Колібаби, директора Софієвського районного Будинку школяра.
5. Ірини Гузь, вчителя образотворчого мистецтва Булахівської загальноосвітньої школи Павлоградського району. 
6. Марії Собчинської, керівника гуртка образотворчого мистецтва Дніпропетровського районного Будинку дитячої творчості.
Українсько-польська дружба.
Робота майстрів Софієвського
районного Будинку школяра 
  А запашний коровай, який привезли
Олена Вайло, директор та Людмила Нартова, керівник гуртка "Українська вишивка" з Перещепинського професійного ліцею Новомосковського району, зігрівав усіх в сімейному колі однодумців. Прекрасний витвір представила Оксана Базилевська, вчитель образотворчого мистецтва обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного ресурсно-методичного центру корекційної роботи та інклюзивного навчання,  яка майстерно, витончено розписала скляні бокали.
         Сподіваємось, що набутий досвід у Проекті дасть можливість кожному педагогу  компетентно апробувати  запропоновані конспекти уроків  вже на початку навчального року.                           
   Фото на згадку про приємне спілкування
 та продуктивну співпрацю
  

Немає коментарів:

Дописати коментар