вівторок, 23 лютого 2016 р.

Шкільна академія підприємництва: перспектива на 2016 рік

ШКП -крок до успіху!
З 25 по 29 січня 2016 року на базі ДОІППО пройшли тематичні курси "Шкільна академія підприємництва". До українсько-польського проекту приєдналися  17 навчальних закладів - це 25 нових керівників шкільних клубів підприємництва:
1.Марганецька ЗОШ № 5 - Мельничук Олександра Вікторівна, практичний психолог та Лучкова Алла Сергіївна, вчитель математики.
2.КЗО "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" - Водоп'ян Наталія Іванівна, заступник директора з НМР.
3. Дебальцівський НВК Васильківського р-ну - Педик Оксана Миколаївна, директор школи.
4. КЗ "Новоолександрівська СЗШ" Дніпропетровського р-ну - Немко Юлія Василівна, практичний психолог та Калашникова Ганна Миколаївна, вчитель економіки.
5. НВК №7 м.Дніпродзержинська - Рижко Ольга Петрівна, вчитель економіки та Калінічева Юлія Георгіївна, практичний психолог.
6.Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст. № 19 - Шаповалова Наталія Миколаївна, вчитель економіки та Андрєєва Євгенія Сергіївна, практичний психолог.
7. Ордо-Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Софіївського р-ну - Кащенко Юлія Петрівна, практичний психолог та Пацюк Тетяна Станіславівна, вчитель біології.
8. Першотравенська ЗОШ Магдалинівського р-ну - Шапка Катерина Володимирівна, практичний психолог.
9. Криворізька ЗОШ №111 м.Кривого Рогу - Селезньова Олена Олегівна, педагог організатор та Павлиш Олена Олексіївна, вчитель економіки.
10.Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 70 м.Кривого Рогу - Роса Дар'я Вікторівна.
11. П'ятихатська ЗШ № 3 П'ятихатського р-ну - Грідіна Наталія Борисівна, вчитель економіки.
Вправа "Ми з тобою схожі..."
12. КЗ "Новомиколаївська СЗШ № 1" Верхньодніпровського р-ну - Пігурнова Ольга Олександрівна, вчитель початкових класів та Скворцова Людмила Василівна, вчитель математики.
13. Верхівцевський НВК "Середня загальноосвітня школа № 1-дошкільний навчальний заклад" - Лесична Людмила Анатоліївна, вчитель біології.
14. Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 м.Першотравенська - Кондратюк Ольга Петрівна, вчитель хімії.
15. КЗ "Середня загальноосвітня з класами вечірньої форми навчання" м.Дніпродзержинська - Умніхіна Дар'я Ігорівна, практичний психолог.
16. Центр позашкільної роботи м.Новомосковська - Білоха Тамара Іванівна, заступник директора з виховної роботи та Бобух Тамара Іванівна, практичний психолог.
17. Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 - Ільченко Тетяна Володимирівна, вчитель економіки.
Кеш флоу - є над чим подумати!
 Під час навчання використовувалися симуляційні вправи, дидактичні ігри, дискусії. Були створені блоги шкільних клубів підприємництва. За словами учасників, цей проект розкрив у кожному  потенціал і велике бажання втілювати його в навчальних закладах. А гра "Кеш флоу" змінила відношення до економіки навіть у деяких скептичних психологів. Нова команда дуже вдячна, що такий проект на Дніпропетровщині продовжується!
В кінці навчання кожний шкільний клуб підприємництва  отримав навчальний методичний посібник "Уроки з підприємницьким тлом", матеріали якого можна використати під час засідань ШКП!


Обласний координатор проекту
Світлана Кушнікова

пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

Реєструйтеся і перемагайте в онлайн бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2016"

З 15 лютого по 9 квітня 2016 року за ініціативи і підтримки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, «Компанії Інтелектуальних Технологій» (КІНТ), «Кока-Кола Беверіджиз Україна», KPMG буде проведено ІІІ Всеукраїнський онлайн бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми - 2016», географія якого охопить усі регіони України. У ньому зможуть взяти участь старшокласники ЗНЗ та студенти молодших курсів ВНЗ І-ІІ р.а. віком до 18 років.
Метою цього турніру є виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду. Для його проведення використовується інтерактивний програмний продукт - бізнес-симуляція ViAL+. Вона дозволяє кожному учаснику відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Під час турніру в управління йому дається віртуальна фірма та стартовий капітал. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.
Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.
Головними етапами турніру є:
-       Промокампанія та підготовчий етап турніру, що включає в себе онлайн-реєстрацію, триватимуть з 16.10.2015 до 13.02.2016 р.
-       відбірковий етап ― у 15-ти раундах онлайн з 19.02 до 05.03  визначиться 90 півфіналістів;
-       півфінал ― з 09.03 до 27.03, визначається 20-ка фіналістів у 16-ти онлайн-раундах;
-       фінал проходитиме з 29.03 до 06.04 он-лайн і 8-9.04 в очному форматі у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
Зареєструватися для участі в турнірі можна на сайті kint.com.ua в розділі  «Стратегія фірми» після 16 жовтня 2015 року.
Реєстрація є безкоштовною.
Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/strategyfirm2016c/blog
Група події в «Контакті»: vk.com/strategyfirm
Презентація знаходиться за наступним посиланням: http://www.slideshare.net/vitaliipazdrii/811-2016-57202247
Телефон Координатора турніру: 097-224-29-21, 050-809-11-86
(Паздрій Віталій Ярославович, генеральний директор КІНТ, викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ).