понеділок, 19 жовтня 2015 р.

ПРОДОВЖУЄМО ВПРОВАДЖУВАТИ  УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ ПРОЕКТ "ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА 3" 
Кушнікова С. і Гельбак А.
Повернувшись із Варшави, де пройшли навчання 18 обласних координаторів   і 18 методистів ОІППО, потрібно провести навчання для методистів своїх обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Так у нас об'єдналася згуртована команда Дніпропетровськ-Кіровоград: Кушнікова Світлана, Олена Яшина (ДОІППО) та Анжела Гельбак, Юрій Митрофаненко(КОІППО) - команда однодумців і цілеспрямованих освіттян! Ми є експертами у підтримці вчителів в процесі реалізації в школах інтегрованих уроків з "підприємницьким тлом" та підготовки вчителів різних предметів до впровадження данних уроків в українських школах.  Мета наших навчальних тренінгів - проведення навчання для представників інститутів, які відповідають за методичний супровід певних навчальних предметів. Ці колеги-методисти поширять здобутий досвід серед учительства через проведення відповідних тренінгових занять та семінарів.
Яшина О.
   Тому, перший виїздний навчальний тренінг проводимо в Кіровоградському ОІППО з  30 вересня по 02 жовтня 2015 року. Анжела Гельбак та Юрій Митрофаненко презентували  проект "Уроки з підприємницьким тлом", його мету і кінцеві результи спільної співпраці. Цікавими для  колег були теми "Навчання дорослих", "Ключові компетентності", вправа "Ринок яблук", "Що таке ініціативність і підприємливість?" і т.п. Методист ДОІППО Олена Яшина презентувала методику написання конспектів уроків з "підприємницьким тлом".
Вміння презентувати - запорука успіху!
Звісно, проводячи навчання, однозначно педагогам подобаються активні форми навчання. Саме така подача нового матеріалу не втомлює учасників, а навпаки, спонукає їх до дії. А це найголовніше! Тому "уроки з підприємницьким тлом" мають практичну основу, через інтерактивні педагогічні технології.                                        
Активна праця згуртовує
Щасливі посмішки від власного результату!
До нових зустрічей, шановні колеги із прекрасного, чистого, культурного, історично багатого міста Кіровограда. Дякуємо за теплоту відношень, професійний підхід і бажання навчитися новому і цікавому!
Обласний координатор проекту 
Світлана Кушнікова

неділя, 18 жовтня 2015 р.

 МИ ЗНОВУ У ПРОЕКТІ!

З 05 по 13 вересня 2015 року Дніпропетровщина  прийняла участь у семінарі "Лідери Шкільної Академії Підприємництва 3".   Організатором та партнером в українсько-польському проекті виступив Центр Розвитку Освіти, Варшава у співпраці з партнером проекту Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Програма форми підготовки включала в себе специфіку компетенцій лідера, який реалізує проект впровадження підприємницьких позицій в освітньому середовищі України. Знайомство з новою симуляційною грою "Селянська школа бізнесу" викликала нове захоплення і відкрила нові підприємницькі задатки. Тому наші шкільні клуби підприємництва, які функціонують в області, чекає нове знайомство з новою грою. Обов'язково будуть методичні виїзди в ШКП і в цьому навчальному 2015-2016 році. 
           Незабутньою була зустріч з президентом Польщі 
Лехом Валенсою та екскурсія Музеєм Солідарності. 
Учасником подій була обласний координатор проекту
Світлана Кушнікова