четвер, 10 квітня 2014 р.


Україно  моя, звідки взяти нам сил і терпіння,  
Щоб без сліз і проклять будувати сплюндрований край?
Будем сіять зерно, пильнувати стебло і коріння,
Тільки просим Тебе, Боже, тяжко нас так не карай.
                         Олександр  Каліщук


Шановні прихильники Дніпропетровського блогу!
             10 квітня 2014 року знайомство з психологічною бізнес-грою «Cash Flow» продовжили члени шкільного клубу підприємництва "Вільний політ" НВК № 61 техніко-економічного ліцею м.Дніпропетровська. У дружньому колі зібралась команда однодумців на чолі зі своїм вірним опікуном Наталією Василівною. Довгоочікувана зустріч відбулась, бо гру чекали ще з осені минулого року. Вся робота була  поетапною. Спочатку розібрались у філософії  RICH  DAD, потім  ознайомились з правилами гри. А далі...
 Почали більш детальніше вивчати про таку важливу річ, як гроші . Важливим моментом у моєму навчанні було те, щоб клубівці усвідомили, що гроші можуть перетворити їх на слугу, змушуючи тяжко працювати, сплачувати податки і борги впродовж усього життя. Але гроші також мають достатню міць, аби дати нам свободу. У грі, головне
вирватися із  із ЩУРЯЧИХ ПЕРЕГОНІВ менш ніж за годину. Ми грали дві години, але так ніхто і не вийшов першим. Насправді ж гра не забирає багато часу. Час потрібен для тренування здатності мозку зауважувати можливості. Але у них ще все по-переду...
Детальна інформація про роботу шкільного клубу підприємництва "ВІЛЬНИЙ ПОЛІТ"  на блозі                  http://natali2013nvk61.blogspot.com                                                                        
 Свідком та  учасником подій  була Ваша Світлана  Кушнікова

вівторок, 8 квітня 2014 р.

Батьківщино, земле   рідна,                                   
Земле сонячна і хлібна.
Ти навік у нас одна.

 
Ти як мати найрідніша,
Ти з дитинства наймиліша.
Ти і в зимку найтепліша -
Наша отча сторона!!!


      Шановні прихильники ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО БЛОГУ, у  нас є приємна новина!!!
                  18-20 березня 2014 року відбулася головна подія освітньої галузі - П'ЯТА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА "СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2014", яка проходила в столиці нашої держави м.Києві. Свої інноваційні досягнення презентували 995 навчальних закладів з усіх регіонів України, а також учасники з Польщі, Естонії, Литви, США, Росії, Молдови та Узбекистану.
Наша Дніпропетровська область взяла теж не одну медаль. Але розповім Вам про одну медаль, дуже важливу і до того ж, ЗОЛОТУ.

логотип шкільного клубу
підприємництва
           Так, Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2  Томаківського району на  цій виставці представила опис одного з напрямків дослідно-експериментальної роботи за темою: "Діяльність навчального закладу з розвитку міжнародної співпраці, як школи сталого розвитку "Реалізація спільних із зарубіжними колегами проектів з актуальних проблем розвитку освіти" , а саме, УСПІШНУ РЕАЛІЗАЦІЮ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО ПРОЕКТУ "ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА 2". І діяльність шкільного клубу підприємництва "МАКІВКА" була відзначена найвищою нагородою - ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ!!!
                                                                            
Експертну оцінку якості робіт проводили наукові інститути Національної академії педагогічних наук України та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Велике спасибі нашій польській колезі пані Еві Бобінській вчителю консультанту Відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей ORE. Мгр. Історії Університету у Варшаві, випускниці післядипломних студій Вищої гуманітарної школи в Пултуску у сфері європейського самоврядного адміністрування та врядування, за спеціальністю Європейська освіта, а також післядипломних студій підвищення кваліфікації SGH "Основи підприємництва"   та ректору Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти  пану Роману Шияну за те, що залучили нашу область до такого інноваційного, продуктивного, креативного, успішного проекту "Шкільна академія підприємництва". 
             ШКП "МАКІВКА", http://tomakivka.blogspot.com 
Вас вітає вся Дніпропетровщина і Україна !!!  
         Координатор проекту у Дніпропетровській області 
                         Світлана Кушнікова 
 

четвер, 3 квітня 2014 р.

Я вірю, Вітчизно, ти станеш на ноги,                       
Махнуть золотистим крилом рушники.
І щастя затмить всі печалі й тривоги,
На вічні роки і прийдешні віки!!!
                            Ігор Калиниченко21 березня 2014 року на базі КЗШ №9 м.Кривого Рогу проходила міська інтерактивна гра
"Економічний турнір-2014".
Школу представляла команда "Неформат", членами якої були клубівці "БІЗНЕС-ІНКУБАТОРА" - Цапіна Марія, президен ШКП , Івакін Роман, Коцуба Вікторія, Баннікова Єлизавета, Лозівець Катерина. А на чолі цієї команди  організатор турніру, прекрасний опікун, компетентний педагог, успішна людина Ірина Коваленко.
            В цьому році структура самої інтерактивної гри змінилась. Команди перетворювались на підприємства, що накопичували свій капітал... Як це все відбувалося, дізнайтесь детальніше на блозі ШКП "Бізнес-інкубатора".  
                          http://ksh9.blogspot.com

 Бажаємо Всім успіху і підприємливої хватки!!!
                         З повагою, Світлана Кушнікова